váha: 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57..... ? kg

výška: 175cm

Jak se teď mám

20. února 2015 v 14:10
Ahoj holky,

dnes jsem si po dlouhatánské době řekla, že sem zase něco napíšu. A to, jak se teď mám. A samozřejmě i to, kolik vážím.
Dneska ráno jsem totiž skoro po půl roce vlezla na váhu a byla spokojená. Mám 62 kg. A s tím jsem hodně spokojená (i když mých kdysi vysněných 59 to není).
No a proč jsem spokojená? Protože to je bez hladovek. Bez nejezení a depresí, výkyvů nálad a melancholického snění, které mě provázelo před rokem a půl, kdy jsem začala hubnout. Tehdy jsem totiž jedla hlavně sacharidy. To znamená toustový chleba a sladkosti a třeba skoro suchou rýži...a kdo ví co ještě. A teď? Snídaně tvaroh nebo vajíčka, svačina tofu, oběd maso s přílohou... Neříkám, že se cpu k prasknutí, ale když jím, je to prostě samá bílkovina. Takže i když mám 62kg, mám rozhodně víc svalů než před rokem se stejnou váhou a nic na mně nevisí a netřepou se mi stehna, když běžím. Připadám si prostě mnohem pevnější.
A taky se snažím vyhýbat pšenici. Možná jste slyšeli o knize Život bez pšenice. Tu jsem taky četla. Jenže kniha je americká a je to psáno v takovém tom velkém stylu, kdy vás přesvědčují, že jen tak a ne jinak. Že když jíte pšenici, tak skoro umřete a když ne, tak všechny nemoci světa zmizí. Z toho jsem si vzala svou polovinu pravdy a snažím se....prostě jíst bezlepkově. A jsem tak spokojená. To znamená, že nejím vůbec pečivo nebo těstoviny a když náhodou, tak těstoviny jen z rýžové mouky nebo chleba z pohankové mouky, kterou mám doma a občas z ní něco upeču.

Takže tak já teď. Prostě - jsem spokojená. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sud Sud | Web | 8. dubna 2015 v 12:31 | Reagovat

To je super, že jsi spokojená! A že jsi o sobě dala zas jednou vědět.
Já jsem teď taky jakž takž spokojená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama