váha: 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57..... ? kg

výška: 175cm

Ach jo

6. listopadu 2014 v 8:05
Ach jo,

od té doby, co jsem sem napsala poslední článek, je to jak na houpačce. Podařilo se mi dát dvě kila dolů a během pár dní je zase nabrat. Jsem z toho dost nešťastná a včera jsem se viděla fotce s kolegyněmi a už opravdu nejsem ta nejštíhlejší a rozhodně ne nejkřehčí. Je mi hrozně smutno a jsem z toho nervózní, což má za následek kousání nehtů. Když si tak projíždím blogy ve spřátelených spousta mi jich chybí, jsou teď neaktivní. Potřebovala bych si číst o úspěších druhých, aby mě to taky pořádně motivovalo. Loni jsem nějaký ten spouštěč a motivaci měla, byla jsem opravdu aktivní i ve sportu. Letos mi chybí motor, něco, co mě nakopne a hlavně mě to bude držet. Prostě tak, jako loni na podzim.

Nevím, co s tím. Na váhu se bojím stoupnout.

Prostě.....čistá depka. Zamračený
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 28. listopadu 2014 v 15:11 | Reagovat

Zlato, na váhu kašli a vůbec na ni nelez ;) Po malé diskusi s kamarádkou jsem usoudila že usilovné vážení a stresování každičké ráno vážně nikam nevede ! Hubneš kvůli sobě a né ostatním. Pokud  se chceš cítit brzo skvěle, začni s pohybem a jiným jídelníčkem už dnes!
A co je hnací motor? Vidět se dostane krásná v zrcadle každý den :-) a ještě se cítit skvěle jak na duši tak i fyzicky. Správná strava a pohyb tě naplní klidem a spokojenosti (endorfiny). Takže šupky dupky si jdi udělat zeleninovou šťávu a k tomu kus knackebrotu s žervé a dej si 30minut posilování na zadek,stehna a ruce a uvidíš že se budeš cítit líp ! ;-)

2 Sud Sud | Web | 5. února 2015 v 17:30 | Reagovat

Já se na blogu vždycky objevim a pak zas dlouho ne... Snad se ti daří dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama