váha: 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57..... ? kg

výška: 175cm

Souboj pocitů

12. března 2014 v 10:31
Ano, jsem tady,
i když blog poslední dobou docela flákám. A ano, jsem si toho vědoma. Je to z více důvodů, ale hlavně proto, že celý den sedím v práci a koukám do počítače a většinou kvůli opodál sedícím kolegům nemám moc možností sem psát. Večer, když přijdu domů, mě pak baví cokoliv jiného, jen ne koukat do počítače. Zase teď hodně chodím pěšky, dělá mi to moc dobře, poslouchat, jak zpívají ptáci a začíná jaro.
Mám ráda tohle období, Přicházející jaro mi vždycky evokuje pocit naděje. Že věci budou už jenom lepší. Že když je teplo a svítí slunce, je všechno jednodušší.

Ale někdy není. Zrovna včera...krásné jarní ráno, ale pro tentokrát jsem si řekla, že pojedu do práce autem. Jedu si po městě, nechávám proudit čerstvý vzduch pootevřeným okýnkem a je mi dobře. Zastavím na semaforu na červenou. Možná si některá z vás pamatuje, co jsem psala při lednovém hodnocení uplynulého roku, že se mi loni nepovedlo. To, že jsem někomu zlomila srdce...že jsem prostě s někým nemohla být, i když jsme si výborně rozuměli, protože už jsem zadaná. A jak tak stojím na červenou, vidím, že přes přechod jde...právě on. Kousek od místa, kde jsme si v podzimním dešti řekli, že to prostě nepůjde a že už se nemůžeme vídat ani jako kamarádi. A teď mi tu jde před autem, zamyšlený, pak se rozhlédne, ale zrovna moje auto pohledem mine a jde dál. Nepoznám, jestli je šťastný. Hlavně ani neví, že jsem tak blízko. A já, která si ještě před chvílí zpívala písničku podle rádia, jsem myšlenkama najednou někde úplně jinde. A mám pocit velké prázdné díry ve svém životě.

Edit: Dneska (pátek) mi omylem volal. Chtěl vytočit číslo kamaráda, ale překlikl se o jméno. Když jsem to celá roztřesená vzala a on mě oslovil jeho jménem a já řekla, že nejsem on, po zjištění se začal nervózně smát, já taky a padlo jen roztěkané "Tak ahoj". Už nevím, jestli mě snad někdo nebo něco tam nahoře nezkouší...

Prostě někdy, ať máte sebelepší náladu, pocit sebevětší jistoty, i tak se může stát, že vás několikasekundový zážitek přenese úplně jinam. Navíc tenhle člověk má (krom jiných důvodů) dost velký podíl na tom, že jsem v létě padla do any. Nevěděla jsem tehdy, jak situaci řešit, a proto jsem některé dny skoro nic nejedla, aby mi bylo všechno jedno. Nic se tím ale samozřejmě nevyřešilo, jen oddálilo.

Ale už je to pryč. A já už jím zase vcelku normálně. A moje váha je stále 61,5kg nebo tak nějak. Hodně jsem teď polevila v posilování, musím se zase dokopat. Navíc stále kličkuju mezi překážkami v podobě oslav a různých akcí, mám pocit, že to tak potrvá až do léta. :) Ale ne, ještě tento víkend (bratr má narozeniny a dělá velkou párty), a pak už bude snad klidněji. Navíc si chcoi konečně koupit kolo, abych trávila víkendy aktivněji.

Tak doufám, že se vám daří, že jste se už jarně naladily a že vás nepřekvapují žádné situace jako mě. Možná to moc řeším, ale od toho blog přece je.
Tak hezký jarní den!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thinjill thinjill | 12. března 2014 v 18:27 | Reagovat

Tak už jsem si říkala, kdy se taky ozveš :)
Jaro je super, taky mě to nabíjí úplně, to teplo a sluníčko...
Vztahy prostě byly, jsou a budou složité, tak to prostě je... :)
Váhu máš ok a na jaře s tím určitě pohneš mírně dolů, třeba na těch čistých 60 :)

2 Slečna A. Slečna A. | Web | 12. března 2014 v 19:15 | Reagovat

Já když jsem doma, tak se na blog taky nemůžu pořádně dokopat - ne že bych měla tak plné zuby internetu, jako že jsem ráda, že jsem po týdnu prostě doma. Každý máme svůj důvod, ale máme ho. U internetu nás život nečeká, žeano :) Dobrý sluha, špatný pán :) Proto na blog vskutku nemusíš mít čas pořád. Ten blog je tu pro tebe a my taky :))

Jo, ten pocit prázdnoty. I ten známe bohužel asi každý. Kdy najednou i nejbarevnější duha zešediví a melodie života přejde do mollové stupnice. Žádá si to rozhodnutí. Ber to pozitivně - to rozhodnutí si dokázala udělat a rozhodla si o některé kapitole svého života. Není důležité teď jak, ale že jsi rozhodla. Mám spoustu přátel, co tohle rozhodnutí udělat nedokážou a ubližují sobě i svému okolí a nic dobrého z toho není. Takže, na všem hledej to pozitivní :)

Jinak, jaro miluju taky :) Srdce mi hned bije veseleji ;)

Váhu máš krásnou, do posilování se určitě znovu obuješ. Chce to parťáka! Ve dvou se to lépe táhne :))

3 Tyn Tyn | Web | 12. března 2014 v 20:32 | Reagovat

Děkuji moc, strašně mně to potěšilo.

Také u mně jaro probouzí tyto pocity. Ráno se člověku lépe vstává a celý den je nabitý pozitivní energií, díky pěknému počasí. Je to fajn.

A z toho, že tu nejsi často si nic nedělej. Každého to občas nebaví a pak třeba začne a nebo také není čas, což je spíše tvůj případ. :-)

Je dobře, že váha nejde nahoru. Až začneš posilovat, tak to bude určitě čím dál tím lepší. :-)

4 Tess Tess | Web | 13. března 2014 v 21:17 | Reagovat

Po celodením zírání do PC by asi nikdo neměl moc náladu zírat další min. hodinu. Musím s tebou souhlasit, že jaro evokuje pocit naděje ! :-) Muži, to je komplikace života...ale všechno co se má stát se stane. Musíš všechno brát jako lekci a poučení v životě (ať už je to dobré či zlé). Váha klesne jakmile se hodíš do psychické pohody. Jinak děkuju moc za komentář :) :*

5 femme-mince femme-mince | Web | 14. března 2014 v 10:46 | Reagovat

Myslím, že na některé situace se dost dobře připravit nedá, zvlášť, když člověk neví, kdy přesně přijdou. Také se mi kdysi stalo něco podobného a pár dnů, které jsem měla předem nalinkované se najednou ubíralo úplně jinak, resp. jsem měla myšlenky jinde. Doufám, že takových zážitků budeš mít co nejméně. Užívej si jara! :-)

6 wildbabe wildbabe | Web | 14. března 2014 v 18:26 | Reagovat

Jaro je faajn, konečně krásně, teploučko :33..
S tím chlapcem mě to mrzí, ale mám t otaky tak. V nejmíň vhodnou chvíli potkám někoho, kdo v mém životě nemůže být a pak už nemám myslšenky na nic jiného -_-

7 proana-brandie proana-brandie | Web | 16. března 2014 v 14:25 | Reagovat

Jojo, to přicházející jaro je fajn, konečně má člověk více energie a chuť nějak více sportovat :)
Co se týče chlapů, neměla bys být kvůli toho smutná, protože nikdy nevíš, co přijde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama