váha: 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57..... ? kg

výška: 175cm

Zlobím se na sebe

30. září 2013 v 15:21
Zlobím se na sebe. Tak krásně mi to šlo podle pravidel celý týden až do soboty, kdy váha ukázala 61,2kg. Už jen 300g a bylo by to pod...což mohlo být už v neděli. Ale ne, mě prostě musí po procvičené sobotě přepadnout depka hlubokého osamění a večer poruším své pravidla a zajdu si s kamarády na víno. Tzn. porušila jsem pravidlo žádného srazu tento týden a žádného alkoholu. Chudák můj přítel, ten mě vidí jen, jak moc nejím a často cvičím a zlobí se na mě, že s ním nechci jít ani nikam na večeři, a když pak v pátek odjede, vypadnu hned v sobotu kalit. Jako jóóó, užila jsem si to parádně, byl to hezký večer, bylo mi skvěle a dá se říct, že mi to opravdu sedlo, ale teď mám trochu výčitky, že nedokážu ani sedm dní dodržet pár pitomých pravidel.
Takže co dál?
Tento týden je v práci honička, hodně stresy. Když mám stres, přibírám i ze vzduchu. Tak se musím snažit jíst méně. Pokud to půjde, klasicky fitko přes týden, nejlépe hned ráno od sedmi. Blbý je, že musím tento týden chodit v podpatkách a saku, tak se pak po práci ani nemůžu pořádně projít. Ale ne, to jsou jen výmluvy, musím si donést prostě tenisky na přezutí a rifle na převlečení. Jak se říká u běžců - není špatného počasí, jen špatného oblečení. Kdo chce, hledá způsob, kdo ne, hledá důvod. A podobné pravdivé výroky.
Takže tak to beru i já a začínám se zase snažit. Nevím, jak vám, ale mně to šlo teda mnohem líp v létě. Teď je to boj, nálada už není tak pohodová a bezstarostná a s přibívající zimou se snad všichni kolem chtějí vykrmit, aby přežili mrazy. :-D Jak to jde vám, holky? Taky je pro vás ten podzim nějaký náročnější?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 El-proana El-proana | Web | 30. září 2013 v 15:29 | Reagovat

Ajjj ty víkendy... to je vždycky průšvih.  Jinak ty stehna mi taky dělají problém.. Musím se jich zbavit za každou cenu!! fujfujfuj

2 thinjill thinjill | E-mail | Web | 30. září 2013 v 20:39 | Reagovat

Co se týče mého víkendu, tak si přečti z mého deníčku a uvidíš, celkem jsem spokojená ale řeknu Ti, mě jde hubnutí spíše jak začíná zima... :D Divné...? Ne, ale prostě jak je ti zima, tak více spaluješ a ten pocit mě baví, než sedět u vody v horku a vědět, že tělo je tak zahřáté, že mi nespálí ani gram :D

3 femme-mince femme-mince | Web | 1. října 2013 v 10:09 | Reagovat

Mám to opačně - teď na podzim mi to jde lépe, alespoň mi to tak připadá. Zajíždím se zas do pravidelnějšího režimu a to se odráží i na jídelníčcích. Ale kdyby se k otmu ještě trochu oteplilo, vůbec bych se nezlobila :-)
Mimochodem gratuluji k úbytku váhy. Jak čt tvůj blog, vidím, že už jsi shodila opravdu hodně. Držím palce :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama