váha: 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57..... ? kg

výška: 175cm

Víkend je tady!

30. srpna 2013 v 10:11
Dobré ráno,

dneska jsem se dobře vyspala, prošla se pěšky do práce a vypadá to, že to bude fajn den. Tak snad bude. Váha ukázala stejné číslo jako včera ráno, za což jsem ještě ráda.
Včera odpoledne mi totiž volal brácha, že by mi rád ukázal svůj nový byt. Byla jsem docela hodně unavená, ale říkal to tak nadšeně, že jsem teda šla. No a samozřejmě připravil i večeři. Hodně jídla. Dělal to prý jen kvůli mně všechno. Hned mi naložil na talíř s tím, že se to musí všechno sníst, protože ještě nemá ledničku. To jsem měla fakt radost... Říkala jsem mu, ať mi to zabalí, ale neměl pořádně do čeho. Taky znáte ten pocit, kdy jste si řekly, že dneska už nic a někdo do vás něco cpe? Z jídla požitek nulový, i kdyby to jindy chutnalo a nálada klesá na bod mrazu... K tomu ještě víno a oříšky. Vínka jsem si jen usrkla s tím, že mě pobolívá hlava a oříšek jsem měla jeden. Asi jsem ho trochu zklamala, on byl tak nadšený a já tam seděla a soukala do sebe večeři a skoro nic jsem neříkala. Pak jsem se mu sice omlouvala, že jsem s tím nepočítala, ale i tak mě to mrzelo.
No, takže tak moje analýza včerejšího dne. Dneska mě doufám nikdo nepřekvapí, tak si dám klidný večer bez jídla s filmem. Přítel se sice vrátil z dlouhé služebky, ale na víkend jede zase pryč, takže budu mít klídek a nikdo mě nebude kontrolovat. Mám ráda víkendy, kdy se nemusím soustředit na práci a tím pádem není třeba tolik jíst.
A zítra ráno po snídani plánuju jít po letní pauze do posilky. Když se chvilku nechodí, je těžké na ten režim najet zpátky. Ale už se docela těším. Tak snad se dokopu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama